Eskişehir Mezar Bakım
Mezar Bakım ve Onarım İşleri
Yeni Mh. Islık Sk. No:16/1
bilgi@eskisehirmezarbakim.com
0534 527 03 15

Odunpazarı Kaymakamlığı Şehit Ailesi ve Gaziler Onuruna İftar Programı Düzenledi

4.06.2019 

Odunpazarı Kaymakam Ramazan ayı münasebetiyle şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı düzenledi.

Eskişehir Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar programına; Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin ve eşi Mine Bilgin, şehit aileleri ve gaziler ile Odunpazarı ilçesindeki kamu kurumlarının amirleri katıldı.

Kuran-ı Kerim Tilavet ile başlayan programda, okunan akşam ezanıyla birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi. Şehit aileleri ve gazilerle iftar sofrasında buluşmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Kaymakam Bilgin program esnasında yaptığı konuşmada, "Böyle mübarek ve kıymetli bir zaman diliminde siz değerli şehit anneleriyle, şehit babalarıyla, şehit eşleriyle, şehit evlatlarıyla ve kahraman gazilerimizle iftar sofrasında buluşmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Ne yaparsak yapalım şehitlerimizin hakkını, gazilerimizin kahramanlıklarının bedelini ödeyemeyiz. Şehitlerimize ve sizlere layık olabilmek en büyük temennimizdir" dedi.

İftara katılan misafirlerle yakından ilgilenen Kaymakam Bilgin ve eşi Mine Bilgin misafirlerle sohbet etti. Memnuniyetlerini ifade eden şehit yakınları ve gaziler ise, Kaymakam Bilgin'e ve eşi Mine Bilgin’e kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Gönderen: haber
2471 defa okundu 
 


Yaşam
LÖSEV İYİ ŞEYLER DÜKKÂNI “LSV DÜKKÂN”
GÖKKUŞAĞI KAFE’NİN ÖZÜNDE SEVGİ VAR
Bakan Sabah Gazetesi’ne Sosyal Çalışma Programı ile İlgili Röportaj Verdi
ESMİAD’dan örnek hareket!
EVLENMEK YARATILIŞTANDIR