Eskişehir Mezar Bakım
Mezar Bakım ve Onarım İşleri
Yeni Mh. Islık Sk. No:16/1
bilgi@eskisehirmezarbakim.com
0534 527 03 15

Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Eskişehir Şubesi iftar düzenledi

13.05.2019 

Güçsüzlere ve Kimsesizlere Yardım Vakfı Eskişehir Şubesi ramazan dolayısıyla iftar programı düzenledi.

Birlik ve beraberlik duygularının daha yoğun yaşandığı ramazan iftar programına  Vali Yardımcısı Alper Balcı, Mihallıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum, Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy , Eskişehir’in sevilen iş adamı Göral Çatak ve pek çok hayırsever katıldı.

 Vakıf Başkanı Yasemin Öztürk yaptığı konuşmada: “Bizlere destek veren siz değerli gönül dostlarımıza minnettarız. Bugün, huzur evimizde yatan yaşlılarımıza destek olmak için bir aradayız. Düzenlediğimiz iftar programımızın geliri vakfımıza ait “ Yaşlılar Köşkü”müzde barınan yaşlılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacaktır. Bu beraberliğimizde maddi manevi yanımızda olan sizlere yürekten teşekkürlerimi iletiyorum. Katkılarınızla güzel bir vefa örneği gösterdiniz. Vefa ve yardımlaşma insan yüreğinin süsüdür.

Bizler hizmet etmeyi kendimize vizyon edindik. Bu süreçte Atatürk ilkelerine,  insani değerlere, sorumluluğa değer veren bir vakıf olmaya özen gösterdik. Amacı tamamen yardım olan ve gönüllük esasıyla çalışan vakfımız Türkiye genelinde kimsesiz yaşlılarımıza yuva, öksüz öğrencilerimize burs yoluyla ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıyor. Bu yolda katkılarıyla bizleri yalnız bırakmayan desteğini esirgemeyen siz gönül dostlarımıza ve birlikte çalıştığımız fedakar vakıf üyesi arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.”diyerek konukları ve vakıf üyelerini onurlandırdı.

Gönderen: haber
841 defa okundu 
 


Yaşam
LÖSEV AİLELERİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE ESKİŞEHİR’DE BULUŞTU
KIZILAY TEPEBAŞI ŞUBESİ İFTAR YEMEĞİ
Şehit Aileleri Ve Gaziler Onuruna İftar Programı
“Engelsiz Gündüzlü Yaşam Merkezi Sayımızı 51’e Çıkardık"
2019 Yılında Engelli Vatandaşlarımıza Yaklaşık 14 Milyar Lira Sosyal Yardım Bütçesi Ayırdık