Eskişehir Mezar Yapım
Mezar Kabristan Bakım Peyzaj Uygulamaları
IHLAMURKENT MH. ZÜMRÜT CD. NO:83 (SEYITGAZI YOLU ÜZERI) ESKIŞEHIR
oztutkabdurrahman@gmail.com
0537 700 52 75

Genel Bilgiler


Genel Bilgiler
Mezar Temizlik Hizmetleri

10 Mayıs 2019 Cuma

Mezar temizlik hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin uğrak yeri olan firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet güvencesi ile sorumluluklarını yerine getirmektedir.  Firmamız sizin yerinize mezarlık ziyaretlerini gerçekleştirerek, gerekli temizlik, bakım, onarım hizmetlerini vermektedir. Vefat etmiş olan yakınlarımız için tek yapabileceğimiz dua etmek ve rutin mezar ziyaretlerini gerçekleştirmektir. Bu sevdiklerimize olan son görevlerimizdir. Bizlerden sonra görevi çocuklarımız devralır ve bu hayat boyu bu şekilde sürer gider. Ancak günümüzde hayat koşullarının ağırlaşması, çalışma sistemlerindeki disiplinler sebebi ile çoğu zaman kendimize hatta ailemize dahi vakit ayıramayabiliriz. Mezar ziyaretleri ise bu durumda en son plan içerisinde kalır. Her ne kadar gidip, bir temizlik ve düzen yapmak istesek de bir türlü vaktimiz olmaz.

Mezar temizlik hizmetleri veren firmamız ise, günlük hayatın eziyeti içerisinde sıkışmış olan herkesin imdadına yetişmektedir. O kadar istememize rağmen gerçekleştiremediğimiz mezar temizlik ve ziyaretlerimizi gerçekleştiremez hale gelmekteyiz. İşte tam da bu noktada artık ülkemizde de sıklıkla karşılaşılan bir hizmet akla gelmelidir. Mezar temizlik hizmetleri veren birden fazla firmaya rastlamanız mümkündür. Bu firmalar içerisinde sorumluluklarının bilincinde olan, doğru, sağlıklı ve huzurlu bir hizmet alabileceğiniz firmamız ise bu sektörde çoktan yerini almıştır. Günümüzde artık hemen her konuda bizlere yardımcı olan, günlük hayatımızı kolaylaştıran birçok sektöre rastlamaktayız. Firmamızda bu yeni oluşum olan sektör içerisine hızlı bir giriş yapmış olan ve hizmetlerinde kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

Mezar temizlik hizmetlerimiz içerisinde mezarların üzerinde bitmiş yabani otların temizlenmesi, birbirinden güzel çiçeklerle yapılan peyzaj çalışmaları, mezar taşlarının üzerindeki kir ve kötü görüntünün özel olarak üretilmiş doğa zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile temizlenmesi bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken firmamızın iletişim numaralarından tarafımıza ulaşmak olmalıdır. Defnettiğiniz yakınlarınız ziyaret edilirken, mezar toprağı havalandırılıp, temizlenir, çiçeklenir, mezar taşları ilk günkü haline getirilir ve siz de tüm bu hizmetlerin varlığını bilerek huzurlu bir şekilde hayatınıza devam edersiniz. Vicdanınızdan gelen rahatsızlık seslerinin yerini huzurun bulmasını istiyorsanız firmamız ile tanışma vakti gelmiştir.

 

 


1999 kez okundu


Diğer Başlıklar


Osmanlı Mezar Taşları  
Mezar için taş çeşidi seçimi  
Mezar Taşı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?  
KABİR ZİYARETLERİ İLE İLGİLİ HADİSLER  
Kabir ziyaretinde okunacak duâlar  
Kabir ziyaretinin faydaları nelerdir?  
Kabir ziyareti nasıl olur  
Bitkisel Peyzaj Uygulamaları  
Mezar Taşı Yapımı  
Mezar Temizlik Hizmetleri  
Mezar Çiçeklendirme Nasıl Yapılmaktadır?  
Mezar Bakımı Nasıl Yapılır?  
Mezar Peyzaj İşleri Nasıl Yapılır?  
Mezarlık Çiçeklendirme  
Genel Hizmet Detayları  
Eskişehir Mezar Bakım  
Kabre Ağaç Dikilir mi?  
Mezarlara Neden Çiçek Ekilir  
Kabir Ziyareti  

Toplam Kayıt: 19 [19 - 1]    
Sayfa: [ 1 ]