Eskişehir Mezar Yapım
Mezar Kabristan Bakım Peyzaj Uygulamaları
IHLAMURKENT MH. ZÜMRÜT CD. NO:83 (SEYITGAZI YOLU ÜZERI) ESKIŞEHIR
oztutkabdurrahman@gmail.com
0537 700 52 75
Mezar Bakımı
Mezar Bakımı
Toprak Değişimi   |  Peyzaj ve Çiçeklendirme   |  Ağaç Dikimi   |  Mezar Temizliği   |  Özel Tercihler   |  Mezar Mermeri Silimi   |  Mezar Ağaçlandırma   |  Mezar Çiçeklendirme   |  Mezar Taşı Temizleme
 

Mezar temizlik hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin uğrak yeri olan firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet güvencesi ile sorumluluklarını yerine getirmektedir.  Firmamız sizin yerinize mezarlık ziyaretlerini gerçekleştirerek, gerekli temizlik, bakım, onarım hizmetlerini vermektedir. Vefat etmiş olan yakınlarımız için tek yapabileceğimiz dua etmek ve rutin mezar ziyaretlerini gerçekleştirmektir. Bu sevdiklerimize olan son görevlerimizdir. Bizlerden sonra görevi çocuklarımız devralır ve bu hayat boyu bu şekilde sürer gider. Ancak günümüzde hayat koşullarının ağırlaşması, çalışma sistemlerindeki disiplinler sebebi ile çoğu zaman kendimize hatta ailemize dahi vakit ayıramayabiliriz. Mezar ziyaretleri ise bu durumda en son plan içerisinde kalır. Her ne kadar gidip, bir temizlik ve düzen yapmak istesek de bir türlü vaktimiz olmaz.

Mezar temizlik hizmetleri veren firmamız ise, günlük hayatın eziyeti içerisinde sıkışmış olan herkesin imdadına yetişmektedir. O kadar istememize rağmen gerçekleştiremediğimiz mezar temizlik ve ziyaretlerimizi gerçekleştiremez hale gelmekteyiz. İşte tam da bu noktada artık ülkemizde de sıklıkla karşılaşılan bir hizmet akla gelmelidir. Mezar temizlik hizmetleri veren birden fazla firmaya rastlamanız mümkündür. Bu firmalar içerisinde sorumluluklarının bilincinde olan, doğru, sağlıklı ve huzurlu bir hizmet alabileceğiniz firmamız ise bu sektörde çoktan yerini almıştır. Günümüzde artık hemen her konuda bizlere yardımcı olan, günlük hayatımızı kolaylaştıran birçok sektöre rastlamaktayız. Firmamızda bu yeni oluşum olan sektör içerisine hızlı bir giriş yapmış olan ve hizmetlerinde kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

Mezar temizlik hizmetlerimiz içerisinde mezarların üzerinde bitmiş yabani otların temizlenmesi, birbirinden güzel çiçeklerle yapılan peyzaj çalışmaları, mezar taşlarının üzerindeki kir ve kötü görüntünün özel olarak üretilmiş doğa zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile temizlenmesi bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizden yararlanabilmek için tek yapmanız gereken firmamızın iletişim numaralarından tarafımıza ulaşmak olmalıdır. Defnettiğiniz yakınlarınız ziyaret edilirken, mezar toprağı havalandırılıp, temizlenir, çiçeklenir, mezar taşları ilk günkü haline getirilir ve siz de tüm bu hizmetlerin varlığını bilerek huzurlu bir şekilde hayatınıza devam edersiniz. Vicdanınızdan gelen rahatsızlık seslerinin yerini huzurun bulmasını istiyorsanız firmamız ile tanışma vakti gelmiştir.