Eskişehir Mezar Yapım
Mezar Kabristan Bakım Peyzaj Uygulamaları
IHLAMURKENT MH. ZÜMRÜT CD. NO:83 (SEYITGAZI YOLU ÜZERI) ESKIŞEHIR
oztutkabdurrahman@gmail.com
0537 700 52 75
Mezar Bakımı
Mezar Bakımı
Toprak Değişimi   |  Peyzaj ve Çiçeklendirme   |  Ağaç Dikimi   |  Mezar Temizliği   |  Özel Tercihler   |  Mezar Mermeri Silimi   |  Mezar Ağaçlandırma   |  Mezar Çiçeklendirme   |  Mezar Taşı Temizleme
 

Mezar Mermeri Silimi - Beyazlatma İşlemi

Mezarların beyaz mermerleri zamanla güneşin ve tozun etkisi ile eski beyaz özelliğini kaybetmektedir. Özel solüsyonlar yardımı ile mezar mermerleri temizlenerek ilk günkü gibi görünmesini sağlayacaktır. Mermer mezarlar kış mevsiminin etkisi ile siyahlaşıp mermer parlaklığını kaybeder. Mermerleri özel cila ve zımpara ile göze hoş gelemeyen görüntüyü ortadan kaldırıyoruz. Yakınınızın mezarına her vardığınızda mermerin kirine takılmadan gönül rahatlığı ile dualarınızı okuyacaksınız.

 

Eskişehir mezar bakımı mermerinizin ilk günden beri gördüğü dış zararların etkisinden kurtulmak için bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Yapacağımız temizleme ve beyazlatma işlemlerinden memnun kalacağınızdan eminiz. Yaptığımız temizleme işini özveri ve kendine güvenen ekibimizle en iyi şekilde beyazlatma yapıyoruz. Mezar mermerlerinin ilk günkü beyazlığa kavuşmasını sağlıyor ve zamanın verdiği kirliliği mermerlerin üzerinden siliyoruz ve beyazlatıyoruz.

 

Eskişehir Mezar Bakımı

Yakınınız için yatırdığınız mermer mezarların Eskişehir mezar bakımına emanet etmenizi ve yakınınızın mezarının temiz ve güzel görünmesini sağlayın. Sevdiği yakını için mermer kabir yaptıran sizler zaman İçindeki kirlenmeyi görüp üzülmeyin bizi arayın ve kabrin detaylı temizliği ve beyazlığına siz de tanık olun. Firma çalışanları mermer beyazlatma için uygun araçlar kullanarak ilk gün ki mermer beyazlığını sağlamaktadır.

 

Mermer özelliği gereği zaman İçinde çevresel faktörlerin etkisi sonucu siyahlaşan mermer yüzey mezar bakımı yapan Öztürk Eskişehir mezar bakımı olarak mermeri temizliyor ve korunması için uygun parlatmayı yapıyoruz.  Kabir temizliğinin bir bölümü taş temizliğidir. Yağmur ve kar ile gelen kirler kabirlerin kirlenmesine ve taşlarının üzerinde kirlere neden olduğundan düzenli temizliğinin yapılmasını sağlıyoruz. Öztürk Eskişehir mezar bakımı kabir taşlarınızın düzenli ve periyodik bakım ve temizliğini yapmaktadır. Eskişehir mezar bakımı taş yüzey temizliğini yapıyoruz. Özenli ve detaylı kabir taş temizliği süreklilik ve periyodik bakım yapılsın yakınlarınızın kabirleri sürekli temiz olsun. Öztürk Eskişehir mezar bakımı Eskişehir’de bulunan her mezarlıkta hizmet veriyor mezar taşları üzerinde kirli görünümü yok ediyor ve her zaman temiz kalmasını sağlıyor. Mezar mermeri silimi için doğal yöntem kullanan firmamız tüm aşamaları size önceden bildirir. İşlem basamaklarını detaylı anlatır uygun görmediğiniz veya kabul etmediğiniz işlemi kesinlikle uygulamaz.