Eskişehir Mezar Yapım
Mezar Kabristan Bakım Peyzaj Uygulamaları
IHLAMURKENT MH. ZÜMRÜT CD. NO:83 (SEYITGAZI YOLU ÜZERI) ESKIŞEHIR
oztutkabdurrahman@gmail.com
0537 700 52 75
Mezar Bakımı
Mezar Bakımı
Toprak Değişimi   |  Peyzaj ve Çiçeklendirme   |  Ağaç Dikimi   |  Mezar Temizliği   |  Özel Tercihler   |  Mezar Mermeri Silimi   |  Mezar Ağaçlandırma   |  Mezar Çiçeklendirme   |  Mezar Taşı Temizleme
 

Eskişehir mezar temizliği yapan bizler zaman içerisinde rüzgâr, yağmur ve dış etkenler nedeni ile kirlenen mezar taşını temizliyoruz. Su ve gerekli temizleyici maddeler yardımı ile mezar taşını temizliyor ve mezarınızı her zaman temiz kalmasını sağlıyoruz. Mezar üzerine konan kuşlar ve yabani hayvanlardan dolayı kirlenen mezar üzeri taşların kirlerinin temizliği yakınlarınızın mezar çehresinin güzel görünmesini sağlayacaktır. Mezar taşı temizliğiyakınlarınızın mezarına verdiğiniz değerin bir işaretidir.

 

Temizliğin imandan geldiğini bilen bizler mezarın temizliğine özen gösteriyoruz. Her periyodik bakım zamanında mezar temizliği mutlaka yapılarak mezarın her zaman temiz kalmasını sağlıyoruz. Mezar taşı Eskişehir mezarlığında toz ver yağan kirli yağmurlardan etkilendiği için belli zamanlarda kirlenmekte. Özellikle mevsim değişikliklerinde ortaya çıkan toz kir ve rüzgâr ile gelen çöpler yakınınızın mezarında ve çevresinde kalmamasını sağlıyoruz.  Eskişehir mezar bakımı temiz mezar temiz çevre ilkesi ile mezarlarınızın üzerini her türlü kirden temizliyoruz.

 

Eskişehir Mezar Bakım Hizmetleri

Eskişehir mezar bakımı emanet ettiğiniz yakınınızın mezarına itina ile hizmet eder, temiz ve güzel görünmesini sağlar ve kabrin görüntüsünü güzelleştirir. Siz Eskişehir mezar bakımına mezarınızı emanet edin gerisini düşünmeyin. Mezar taşlarının üzerine yapışmış istenmeyen kirliliği basınçlı su ile yüzeyler temizlenir ve kirli olan görüntüden kabir kurtarılır. Kabirde bulunan çevresel kirlilik düzenli aralıklarla temizlenerek kabrin yıl boyunca temiz kalması Eskişehir mezar bakımı için önemlidir. Temiz yapmayı vaat ediyorsak yakınınızın kabri Öztürk Eskişehir mezar bakımı ile temiz kalacaktır.

 

Öztürk Eskişehir mezar bakımı işlerinde temizliğe verdiği önem ile diğer firmalar arasında ayrıcalıklı olduğumuzu bizim bakımını üstlendiğimiz mezarlardan farkı görebilirsiniz. Bize emanet edilen kabirleriniz çevre ve üst temizliği her bakımda itina ile yapılmaktadır. Mezarın ilk günden bu güne temiz gözükmesi her daim temiz bakımla olabilir. Buda sizlerin isteği ile Öztürk mezar temiz ve bakımlı mezarlar sizlere sağlar. Sevdiklerinizin mezarı her gün temiz kalsın. Mezarlıkların temizliği süreklilik gerektiren bir durumdur. Öztürk Eskişehir mezar bakımına bir görev verin sevdiklerinizin kabrini her ay düzenli temizliğini yapsın. Bize iletişim sayfasından, cep telefonundan veya whatsapp ile ulaşabilirsiniz.